PiS ma miękkie kolana

Adam Bielan
Adam Bielan

Dzisiaj w #TVN w rozmowie z redaktorem Piasecki Adam #Bielan wyrażnie spuszcza z tonu. Szef kampanii wyborczej Andrzeja Dudy wycofuje się rakiem z daty wyborów, która przypada na 10 maja. #Wybory w tym terminie nie odbędą się – z czego szczerze sie cieszę

PiS i Sztap Prezydenta Dudy musiał dostać nowe wytyczne od “naczelnika państwa”, iz wybory kopertowe w tym terminie to “wielki przekręt”. Najprawdopodobniej PiS przestraszył się sondaży, gdyż Suweren w sumie 80% nie popiera majowych wyborów. #Prezydent milczy, bo #Kaczyński nie pozwala mu się odezwać w tym temacie

Od Pana Bielana mogliśmy w trakcie rzeczonej rozmowy usłyszeć wiele inwektyw pod adresem Senatu. Np., że “złośliwie przeciąga” rozpatrywanie ustawy o “wyborach kopertowych”.
Moim skromnym zdaniem lepiej dłużej i mądrze procesować jakąś ustawę i uchwalić prawo niż jak PiS robic to w 3 godziny po “po łepkach” i pod osłoną nocy.
PiS myśli o innych terminach, w których można przeprowadzić Wybory – zdaniem A. Bielana wchodzą w rachubę dwa terminy: 17 i 23 maja.
Redaktor Piasecki przypomniał, że nie słyszał ani jednego prawnika, który uznał by że te terminy są konstytucyjne.

Żródło: Pocztyliada.pl

admin

admin

Zwolennik wolnych, tajnych i powszechnych wyborów na Prezydenta RP

Dodaj komentarz